August 2017

S M T W T F S
  12345
6789101112
1314 1516171819
20212223242526
2728293031  

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Sunday, April 17th, 2016 06:10 pm
Эта тварь калорадская еще и воду у нас мутит. Думаю, в парламенте найдется 226 голосов за снятие неприкосновенности, а силовики должны заняться им вплотную:

Депутат "Оппоблока", лжец, кремлевский агент и аферист Евгений Мураев:


***
Также обращаю внимание читателей на вопрос ведущего телеканала "1+1": "Коли Крим був українським.." вместо "До того, як Крим окупувала Росія". Риторика лишний раз подчеркивает, что некоторые специалисты телеканала Коломойского имеют пророссийские взгляды. Так могут говорить только оккупанты россияне, но ни как не ведущий передачи одного из центральных украинских телеканалов. Например, у меня даже язык так не повернулся сказать. Вот вам и голос за кадром в бенином "Право на владу".

По теме о делишкам Мураева:

Еще один ярый украинофоб в Раде. СБУ, не спать!


1
*****
Євген Володимирович Мураєв (нар. 2 грудня 1976, м. Зміїв, Харківська область) — депутат Харківської обласної ради двох скликань, депутат Верховної ради України VII скликання и VIII скликання. Член парламентського комітету з питань податкової та митної політики від партії "Опозиційний блок".
Синок червоного директорату - батько Володимир Кузьмич обіймав посаду генерального директора АТЗТ "Рапід".
В 2006 році Мураєв вперше обирається депутатом Харківської обласної ради V скликання від партії "Віче" Інни Богословської, яка зробила ставку на молодих політиків. В облраді очолив постійну комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства. Другий раз був обраний депутатом облради в 2010 році від Партії регіонів.
1 березня 2015 увійшов до складу Опозиційного уряду Оппоблоку в якості міністра економічного розвитку і торгівлі.
В 2014 році Євген Мураєв став власником телеканалу News One, сайту MIGnews та харківського інтернет-каналу "Робінзон ТВ".
З початком російсько-української війни зайняв відкриту проросійську позицію. Активно виступав за збереженя пам'ятників та інших символів тоталітарного комуністичного режиму, як "історичної і культурної пам'яті". Є прихильником зміни державного устрою України з унітарного на федеративний.

Reply

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.