August 2017

S M T W T F S
  12345
6789101112
1314 1516171819
20212223242526
2728293031  

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Friday, December 16th, 2016 10:49 am
Давно вже збирався це написати, а дякувати дописові auburn_daddy, написав. Так от, собсвинно:

Я нещодавно їхав у метро, і неподалік стояв хлопчина років до 30. У руці він тримав смартфона, і я знічев'я подивився, у що ж він там "втикає". А "втикав" він у старий серіал "Дальнобойщики". Воно, канєшно, було знято задовго до війни, і наскільки я пам'ятаю, нічого подібного до "Брат-2" там немає, але все одно. Для мене, наприклад, усе, зроблене у ерефії - та навіть СРСР - померло. Все, немає їх. Все убила війна. Навіть "йожика в туманє".

Тому що "зрадофіли", що "порохоботи" мають усвідомити: три роки, протягом яких "нічівоніміняєцца" - це замало. Три роки незалежності - це ніщо, порівняно до трьохсот років перебування у стані імперської колонії (так, 22 роки до "Революції гідності" сюди також входять). Україна була такою ж "незалежною", як той Невловимий Джо, який нафіг нікому не вперся. Ото ж поки кацапня гралася в "демократію", українці "розбудовували державу".

Справжня незалежність почалася 1-го грудня 2013 року, і зараз ми її відстоюємо. На жаль, справджується стара істина: ціна свободи - завжди кров.

Незалежність (як і національна свідомість, до речі) - це не набір атрибутів. Це насамперед усвідомлення себе таким. Українець - це не вишиванка, самогонка та "у полі два дубки". Українцець - це усвідомлення себе українцем. І все, більше нічого не треба.

На жаль, дуже велика частина жителів України є совками. І це не ті, кого мучить ностальгія по здоровій печінці та тривалій ерекції. Совок - це той, хто дивиться "Дальнобойщиків" (навіть не в телевізорі, у фоновому режимі, а у себе не смартфоні).

З ними нічого не зробиш. Як кажуть ті ж англосакси, можна привести коня до річки, але не можна змусити його пити. Тому все, що нам залишається, це be tough. Поколінь так два-три. Головне - не забувати, що всі попередні спроби досягти незалежності українці просирали тільки через те, що починали сратися між собою.

Reply

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.